Kontakt
e-mail: sekretariat@sp2.laziska.pl
e-mail: sekretariat@sp2.laziska.pl
Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w roku szkolnym 2016/2017
Nazwa konkursu |
Wynik konkursu |
Imię i nazwisko ucznia |
Klasa |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Ogólnopolskie Mistrzostwa Szaradziarskie – zadania logiczne |
III miejsce |
Szymon Kubica Michał Kania Jakub Just Daniel Szczyrba Wojciech Roszer |
III b
III a |
Marzena Korcz
Ksymena Walczak |
Ogólnopolski konkurs z wiedzy ogólnej dla klas pierwszych |
III miejsce |
Szymon Pukocz |
I b |
Gabriela Kowalczykiewicz |
Ogólnopolskie Dyktando Szkolne |
wyróżnienie |
Julia Szczykutowicz Oliwia Gucwa |
VI a |
Kinga Pelińska |
Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Piastowskie pary” |
wyróżnienie |
Julia Janikowska |
VI a |
Joanna Mika |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego |
laureat |
Julia Szczykutowicz |
VI a |
Kinga Pelińska |
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania |
I miejsce |
Julia Szczykutowicz |
VI a |
Kinga Pelińska |
II Powiatowy Konkurs Matematyczny |
I miejsce |
Hanna Szczykutowicz |
IV b |
Katarzyna Kosińska |
Powiatowy Konkurs na Wiersz Logopedyczny ,,Wierszyki łamiące języki” |
I miejsce I miejsce III miejsce |
Julia Korcz Jakub Just Aleksandra Grajcka |
V a III b I b |
Kinga Pelińska Marzena Korcz Gabriela Kowalczykiewicz |
Powiatowe Dyktando dla uczniów klas VI |
wicemistrz |
Julia Szczykutowicz |
VI a |
Kinga Pelińska |
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej |
II miejsce wyróżnienie |
Jakub Just Karolina Krześniak |
III b |
Marzena Korcz |
Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Poezja dziecięca” |
I miejsce |
Szymon Kaczorowski |
II a |
Aleksandra Tyrna-Polok |
Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Poezja dziecięca” |
wyróżnienie |
Julia Szczykutowicz |
VI a |
Kinga Pelińska |
Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Europa w moich oczach” |
wyróżnienia |
Filip Zieliński Julia Klos Wiktoria Zygarlicka Oliwia Kopiec |
II b I b IV b IV c |
Anna Kopytko Gabriela Kowalczykiewicz Anna Jaroszek |
Powiatowy konkurs poetycki ,,Bez tytułu” |
wyróżnienia |
Aleksandra Lorenc Filip Orzoł |
Ib |
Gabriela Kowalczykiewicz |
XXIV Miejski Konkurs Ortograficzny o Tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii |
I miejsce |
Julia Szczykutowicz |
VI a |
Kinga Pelińska |
XXIV Miejski Konkurs Ortograficzny o Tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii |
I miejsce |
Hanna Szczykutowicz |
IV b |
Anna Jaroszek |
Powiatowy konkurs ,,Asy z naszej klasy” |
II miejsce III miejsce |
Michał Kania Karolina Krześniak |
III b |
Marzena Korcz |
Miejski etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,,25 lat OSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” |
I miejsce II miejsce III miejsce III miejsce wyróżnienie |
Michał Łapot Natalia Czypionka Paulina Pacha Marta Lupa Paulina Kuźnar |
V a I b V a I b V a |
Joanna Mika Joanna Mika Joanna Mika Gabriela Kowalczykiewicz Joanna Mika |
Miejski Konkurs Umiejętności Bezpiecznych Zachowań |
I miejsce |
drużyna: Dominik Klima, Nikodem Lanuszny, Kamil Jarek |
III b
III a |
Marzena Korcz
Ksymena Walczak |
Miejski Świętojański Konkurs Wiedzy o Łaziskach |
II miejsce |
Oliwia Gucwa |
VI a |
Sylwia Mazur |
Miejskie Biegi Przełajowe |
II miejsce III miejsce |
Filip Spyra Patryk Pszczoła |
II b |
Anna Kopytko |
Miejskie eliminacje Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego |
III miejsce |
Julia Szczykutowicz |
VI a |
Kinga Pelińska |