Miejski Konkurs Asy z Naszej Klasy

We wtorek 8 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich odbył się Miejski Konkurs „Asy z Naszej Klasy”. Wzięli w nim udział uczniowie klas III łaziskich szkół podstawowych.

Trzecioklasiści zmierzyli się z testem sprawdzającym wiedzę z różnych dziedzin nauki. Wszystkie dzieci były świetnie przygotowane, uśmiechnięte, a łagodny poziom stresu pełnił funkcję wyłącznie motywacyjną. Tytuł Złotego Asa wywalczył Wiktor Drywa z SP6, Srebrnymi Asami zostały Aleksandra Gawron z SP2 oraz Alicja Janoszek z SP3. Przyznano także wyróżnienia - Bursztynowe Asy zdobyły Klaudia Noras z SP1 oraz Hanna Piórecka z SP1. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom konkursu, którzy zaprezentowali nie tylko imponującą wiedzę, ale także spokój, opanowanie oraz postawę fair play w trakcie konkursu. Wyłonione podczas etapu miejskiego „Asy” wezmą udział w kolejnym etapie tegoż turnieju, walcząc z trzecioklasistami z całego powiatu mikołowskiego.