Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej

29 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej.

Z tej okazji nasi uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami przygotowali dla seniorów m.in. z łaziskiego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego i Rehabilitacyjnego im. św. Ojca Pio w Łaziskach Średnich drobne upominki. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas słodkości, plakaty, kartki i piosenka sprawiły radość obdarowanym, dostarczyły wielu wzruszeń i wywołały uśmiech na niejednej twarzy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Dziękujemy również Pani Sandrze Chlebowskiej za pomoc w organizacji i dostarczeniu upominków do seniorów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i piosenki przygotowanej przez naszych przedszkolaków z okacji Europejskiego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej.