Dzień Edukacji Narodowej 2020

13 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się niecodzienna akademia z okazji Dnia  Edukacji Narodowej.

Za pomocą szkolnego radiowęzła uczniowie klasy 3a oraz Samorząd Uczniowski przedstawili dla naszych nauczycieli krótkie słuchowisko oraz koncert życzeń. Były życzenia, wierszyki, podziękowania oraz piosenki. W przygotowanie Koncertu Życzeń zaangażowani byli wszyscy uczniowie. Poszczególne klasy miały za zadanie przygotować Pani dyrektor i wicedyrektor, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzenia z odpowiednią piosenką.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w zorganizowaniu słuchowiska, w tym szczególnym dla nas czasie, bardzo dziękujemy, a wszystkim Nauczycielom, pracownikom szkoły oraz Dyrekcji składamy jeszcze raz serdeczne życzenia!