Grosik dla Piotrusia - zbiórka nadal trwa

Szkolny Klub Wolontariusza aktywnie wspiera akcję charytatywną „Grosik dla Piotrusia”– zbiórkę pieniędzy na terapię chorego Piotrusia z Wyr. W naszej szkole w strefach dostępnych dla rodziców wystawione są zabezpieczone pudła, do których można wrzucać pieniądze.

Zbiórka trwa od piątego października do końca miesiąca.

W pierwszym tygodniu akcji (w dniach 5 – 9 października) udało nam się zebrać aż 1541,65 zł!
Te pieniążki już zostały przekazane rodzicom Piotrusia,
ale zbiórka trwa dalej!!

Szkoła Podstawowa nr 2 przyjęła wyzwanie #UśmiechdlaPiotrusia. Pani dyrektor Grażyna Tkocz wraz z nauczycielami oraz pracownikami administracji i obsługi podjęła wyzwanie i z uśmiechem na ustach przystąpiła do zjedzenia cytrynki. W przeprowadzeniu akcji pomagał szkolny Klub Wolontariusza, któremu dziękujemy.

Serdecznie prosimy o włączenie się w akcję! Więcej informacji można znaleźć klikając tutaj.

Piotrusia można wesprzeć również poprzez stronę: https://www.siepomaga.pl/ratujemy-piotrusia