Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Pierwszy i drugi stopień Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych odbędzie się w auli naszej szkoły z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Terminy i godziny przeprowadzenia pierwszego stopnia Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych wyznaczone przez dyrektora szkoły:

Konkurs przedmiotowy z matematyki -  3 listopada 2020 roku, godzina 8.00

Konkurs przedmiotowy z . polskiego - 6 listopada 2020 roku, godzina 8.00

Konkurs przedmiotowy z j. angielskiego - 9 listopada 2020 roku, godzina 8.00

Konkurs przedmiotowy z chemii - 12 listopada 2020 roku, godzina 8.00

Konkurs przedmiotowy z biologii - 4 listopada 2020 roku, godzina 8.00

Konkurs przedmiotowy z fizyki - 10 listopada 2020 roku, godzina 8.00

Pierwszy stopień konkursów zostanie przeprowadzony tylko w formie pisemnej, podobnie jak stopień drugi i trzeci. Do pierwszego stopnia konkursu uczniowie przystępują na zasadzie dobrowolności. Do drugiego i trzeciego stopnia kwalifikują się uczniowie, którzy na poprzednim stopniu uzyskali wymaganą liczbę punktów.

Zasady organizacji konkursów określają regulaminy konkursów poszczególnych przedmiotów opracowane przez przewodniczących komisji wojewódzkich, dostępne na stronie Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Zakresy wiedzy i umiejętności z poszczególnych przedmiotów wymagane na pierwszym stopniu konkursu są dostępne w poniższych plikach do pobrania.