Wizyta sierżanta Hektora

8 października dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3 w ich salach odwiedził sierżant Hektor z policjantami z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych asp. Pawłem Oleksińskim i st. sierż. Patrykiem Stalmachem. Nasi goście przypomnieli nam zasady bezpiecznego poruszania się po ulicach i najważniejsze znaki drogowe obowiązujące pieszych. Omówiliśmy również zasady bezpieczeństwa podczas zabaw w domu i w szkole. Braliśmy udział w scenkach dotyczących przechodzenia przez jezdnię oraz reagowanie na utratę przytomności. Powtórzyliśmy zasady wzywania pomocy oraz numery alarmowe. Sierżant Hektor i policjanci przybyli do nas w maseczkach zachowując procedury bezpieczeństwa związane z pandemią. Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne i z niecierpliwością czekamy na kolejne wizyty.