Witajcie!

Ten rok szkolny zaczynamy w sposób wyjątkowy - przede wszystkim dbamy o własne bezpieczeństwo. Podręczniki już otrzymaliście, ale pewnie chcielibyście wiedzieć, w jaki sposób będzie można wypożyczać pozostałe książki.

We wrześniu pomieszczenie biblioteki będzie jeszcze dla Was niedostępne. Będzie można wypożyczać jedynie lektury, o których poinformuje Was nauczyciel języka polskiego podczas lekcji.

Wypożyczanie będzie możliwe wyłącznie poprzez system e-biblio, do którego macie dostęp na swoich kontach w dzienniku elektronicznym LIBRUS. Potrzebną książkę należy znaleźć w systemie i zarezerwować. Bibliotekarz przygotuje książkę do wypożyczenia, potwierdzi w systemie rezerwację i dostarczy ją do klasy.

Od października będzie można korzystać z biblioteki według szczegółowych procedur, które wkrótce zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły w zakładce BIBLIOTEKA.

Książki, które wypożyczyliście w ubiegłym roku szkolnym należy jak najszybciej przynieść do szkoły i umieścić w specjalnie przygotowanym kartonie zlokalizowanym na korytarzu szkolnym.