Dzień Otwarty Miarki Online

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych oraz ich rodziców na Dzień Otwarty Miarki Online, który odbędzie się 1 czerwca w godzinach 12:00-16:00.

Wszystkich, którzy nie mieli okazji odwiedzić portali społecznościowych podczas Dnia Otwartego Miarki Online, zachęcamy do obejrzenia filmów promujących naukę w liceum:

W programie:

1. Film promujący naukę w naszej szkole.
  2. Chat dla ósmoklasistów z udziałem uczniów Miarki.
  3. Filmy prezentujące profile klas otwieranych w naszym liceum w roku szkolnym 2020/2021.
  4. Live chat dla ósmoklasistów i ich rodziców z udziałem  wicedyrektor szkoły Justyny Wołczko.

Kolejne punkty programu będą dostępne na naszej szkolnej stronie internetowej, portalach Facebook oraz Instagram w godzinach podanych na plakacie.

Szukajcie nas na pod adresami:

miarka.edu.pl

facebook.com/1miarka