Rekrutacja do projektu

Ogłaszamy rekrutację do projektu „Akademia sukcesu. Rozwój indywidualnych predyspozycji uczniów szansą na ich lepszą przyszłość” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Rekrutacja dotyczy wyboru uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 do udziału w następujących formach zajęć:

- Warsztaty kreatywności "Akademia Talentów" (uczniowie klas IV - VI),

- Szkolne Laboratorium Matematyczno-Przyrodnicze (uczniowie klas VII i II gimnazjum),

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (uczniowie klas I, IV i VII ),

- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (uczniowie klas I i IV),

- zajęcia logopedyczne (uczniowie klas I i IV),

- zajęcia psychoedukacyjne z elementami socjoterapii (uczniowie klas II gimnazjum),

- doradztwo edukacyjno-zawodowew formie indywidualnych porad i konsultacji (uczniowie klas VII-II gimnazjum).

Deklaracje uczestnictwa w projekcie można składać w sekretariacie szkoły do 16.02.2018 r. Deklaracje dostępne są w plikach do pobrania.

O ostatecznej kwalifikacji ucznia do udziału w zajęciach w ramach projektu „Akademia sukcesu. Rozwój indywidualnych predyspozycji uczniów szansą na ich lepszą przyszłość” decyduje komisja kwalifikacyjna.